.
zapraszamy do sklepu internetowego

Tunery satelitarne dla telewizji niekodowanych i kodowanych

wejście do sklepu internetowego

.

Tunery SAT DVB-S i DVB-T

Wyposażona w dwie głowice Ariva 154 Combo umożliwia odbiór telewizji naziemnej DVB-T/T2, kablowej DVB-C oraz satelitarnej DVB-S/S2. Jedna z głowic odpowiada za odbiór sygnału DVB-T/T2 oraz DVB-C, druga natomiast za odbiór sygnału DVB-S. Jest to uniwersalne urządzenie oferujące najwyższą jakość obrazu w wysokiej rozdzielczości HD. Dzięki wbudowanemu portowi USB z funkcją timeshift, możliwe jest nagrywanie ulubionych programów na zewnętrznej pamięci, a także odtwarzanie plików z muzyką, zdjęć oraz filmów w jakości HD. Odbiornik umożliwia korzystanie z serwisów internetowych (Youtube, Youporn, Dailymotion, Google Maps i innych). Wyposażony jest w szybki procesor umożliwiający zaawansowaną obsługę napisów i odtwarzanie filmów Xvid (divx).

 Aktualne ceny i dostępność prosimy sprawdzać w sklepie internetowym! lub pytać e-mailem

kodproducentcharakterystyka  - wersja
ATK-ARIVA154Ferguson Tuner DVB-S i DVB-T
ATK-ARIVA203 Ferguson Tuner DVB-S
.

Mierniki sygnałuDVB-S i DVB-T

Urządzenie wyposażone zostało w czytelne menu, które na pewno ułatwi pracę każdemu instalatorowi. Miernik posiada wpisanych kilkadziesiąt pozycji satelitarnych (satelity + transpondery). Istnieje możliwość edycji listy. Model WS-6916 umożliwia pomiar sygnałów DVB-S2 - w szczególności transponderów z kanałami HD. Miernik posiada wbudowany tuner umożliwiający stały podgląd ustawianego kanału. Podgląd kanałów na ekranie oraz intuicyjna obsługa to gwarancja szybkiej realizacji każdej instalacji. Urządzenie pozwala na pomiar takich parametrów jak: poziom sygnału wyrażany w dBμV, C/N, MER, aBER dzięki czemu precyzyjne ustawienie poszczególnych elementów instalacji: czaszy, konwertera oraz w przypadku bardziej rozbudowanych instalacji: multiswitchy oraz wzmacniaczy nie stanowi żadnego problemu. W komplecie znajduje się ładowarka samochodowa. Miernik zasilany jest z wbudowanego akumulatora 3000mAh / Li-Ion. W komplecie ładowarka sieciowa.

 Aktualne ceny i dostępność prosimy sprawdzać w sklepie internetowym! lub pytać e-mailem

kodproducentcharakterystyka  - wersja
MIER-WS6916Signal Miernik sygnału DVB-S
MIER-WS6975 Signal Miernik sygnału DVB-T
.

Mierniki sygnału DVB-S i DVB-T

MIER-SAT-DIGIT Miernik do ustawiania anten TV satelitarnych (DVB-S) - analogowych i cyfrowych - wyświetlaczem cyfrowym

Digital Satellite Finder jest bardzo prostym i wygodnym w obsłudze urządzeniem do ustawiania poziomu sygnału odbieranego przez antenę satelitarną. Miernik jest sterowany przez mikroprocesor, dzięki czemu wynik jest wiarygodny i dokładny. Siłę sygnału przedstawiono graficznie oraz liczbowo (0-99%) na wyświetlaczu LCD. Urządzenie wyposażone w sygnalizator akustyczny (brzęczyk) o zmiennym natężeniu dźwięku, ułatwiający dokładne i szybkie ustawienie pozycji anteny.

 Aktualne ceny i dostępność prosimy sprawdzać w sklepie internetowym! lub pytać e-mailem

kodproducentcharakterystyka  - wersja
MIER-SAT-DIGITFerguson Miernik sygnału DVB-S
MIER-TZU22Ferguson Miernik sygnału DVB-T
.