zapraszamy do sklepu internetowego

Tunery satelitarne dla telewizji niekodowanych i kodowanych

wejście do sklepu internetowego

(1kB)
(1kB)

 

 

(1kB)
(1kB)

symbol

opis

 
ATK-TUNER1 Tuner DVB GOLDEN INTERSTAR DSR-8001 12V  
ATK-TUNER2 Tuner Ferguson 3100CK FTA  
.

ATK-TUNER1: Tuner Golden Interstar DSR 8001 12V PREMIUM jest nowoczesnym urządzeniem służącym do odbioru programów niekodowanych z dowolnego satelity. Tuner jest zasilany napięciem 12V (możliwość podłączenia do gniazda zapalniczki), co sprawia, że można go uruchomić w samochodzie na postoju. Należy pamiętać o konieczności posiadania rozdzielacza zasilania (oprócz tunera podłączamy także monitor). W komplecie znajduje się także zasilacz 230V. Do tunera polecamy antenę przenośną ATK-SAT350 do montażu na karoserii (przyssawka) lub do pionowej rurki.
Tuner posiada pasek poziomu sygnału, co pozwala na szybkie ustawienie anteny. Sygnał wideo można podłączyć do monitora wyposażonego w wejścia SCART lub audio - wideo RCA. Złącze RS-232 znajdujące się w tylnym panelu, służy do zmiany oprogramowania.
Tuner posiada dodatkowe złącze RCA 12V.


ATK-TUNER2: Najnowszy odbiornik z rodziny Ferguson satelitarny FTA. Posiada pamięć do 5000 kanałów i zaawansowaną funkcję szybkiego wyszukiwania. Tuner posiada modulator (kanały 21-69). Zmiana oprogramowania w tunerze może zostać wykonana za pomocą komputera połączonego złączem RS232. Tuner posiada przelot sygnału z konwertera.
 

Pełna oferta, aktualne ceny i dostępność w sklepie internetowym!
o szczegóły prosimy pytać e-mailem

.
(1kB)
(1kB)

 

 

(1kB)
(1kB)

symbol

opis

 
ATK-TUNER3 Tuner DVB-S Golden Interstar GI-S770 CR  
ATK-TUNER4 Tuner DVB-T/S 870CRCI (Seca, Cryptoworks, Viaccess, Irdeto)  
.

ATK-TUNER3: Tuner Golden Interstar GI-S770 CR Xpeed jest najnowocześniejszym urządzeniem służącym do odbioru programów niekodowanych i kodowanych z dowolnego satelity. O jego wyjątkowości świadczy zastosowana technologia oparta na najnowszym procesorze firmy NEC. Ponieważ model GI-S770 CR posiada Uniwersalny Czytnik Kart kodowych (oznaczenie CR - Card Reader) , może być z powodzeniem stosowany przez wszystkich, którzy poszukują najwyższej jakości obrazu i dźwięku będąc abonentami np. Cyfry+. Karta tego operatora pracuje bezpośrednio w czytniku tunera, możliwy jest podgląd ważności karty, jak również nie ma najmniejszych problemów z przechodzeniem uprawnień dostępu (drogą satelitarną) na kolejny okres. Przygotwane listy kanałów zawierają w Ulubionych kompletny wykaz programów Cyfry+ zgodnie z kolejnością przesyłaną przez Nadawcę. Oczywiście tunery Xpeed umożliwiają dowolną modyfikację tej listy, zgodnie z potrzebami Użytkownika.

ATK-TUNER4: Najnowszy tuner combo (telewizja satelitarna i DVB-T) Golden Interstara, oparty o procesor NEC UPD61217 32bit@284MIPS. Urządzenie posiada uniwersalny moduł dostępu UCAS. Obsługuje zatem systemy: Seca, Cryptoworks, Viaccess, Irdeto. Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą podpisać umowę z Cyfrą +. Dodatkowo tuner posiada dwa złącza CI do zamontowania ewentualnych innych modułów. Największą zaletą tunera jest jednak ekskluzywne oprogramowanie, z którego słynie Golden Interstar. Posiada zatem wiele opcji raczej nie spotykanych w innych tunerach np. zoom cyfrowy, miernik poziomu sygnału w postaci oscyloskopu itd. Aby odbierać programy cyfrowej telewizji naziemnej w MPEG-4, należy dodatkowo zaopatrzyć się w moduł MPEG-4.

Pełna oferta, aktualne ceny i dostępność w sklepie internetowym!
o szczegóły prosimy pytać e-mailem

.
(1kB)
(1kB)

 

(1kB)
(1kB)

symbol

opis

 
ATK-TUNER5 Tuner satelitarny Technisat DIGICORDER HD S2X  
.

ATK-TUNER5:

 • odbiór programów telewizyjnych i stacji radiowych przez satelitę
 • zintegrowany czytnik kart w systemie Conax z wbudowanym czytnikiem kart SmartCard do Pay-TV/Pay-radio
 • 2 x gniazdo Common Interface (CI) do innych systemów dostępu warunkowego
 • odbiór w standardzie MPEG-2 / MPEG-4
 • aktualizacja oprogramowania odbiornika przez satelitę (TechniMatic)
 • TWIN Tuner
 • wbudowany dysk twardy o pojemności 160 GB
 • optyczne i elektryczne wyjście dźwięku audio Dolby AC3
 • wyjście HDMI
 • interfejs Ethernet
 • interfejs USB 2.0
 • asystent instalacji (AutoInstall)
 • teletegazeta z pamięcią 1000 stron ( Super TechniText)
 • napisy video-tekstu
 • menu ekranowe w 14 językach w tym i w języku Polskim
 • wymiary 370 x 65 mm

Technisat DigiCorder HD S2X cyfrowy satelitarny odbiornik HDTV z dyskiem twardym 160 GB (PVR) , wyposażony w Twin - tuner , zintegrowany czytnik kart w systemie Conax i dwa gniazda Common Interface (CI). Tuner działa w systemie DUPLEX umożliwia to nagrywanie jednego programu i w tym samym momęcie oglądanie innego wybranego programu.

.
zapraszamy do sklepu internetowego

Wszystkie ceny zawierają VAT

.