.
zapraszamy do sklepu internetowego

Regulatory temperatury kotłów miałowych CO i kominków płaszczowych

wejście do sklepu internetowego

.

Sterowniki kominków

RT03B WOJTUŚ - Sterownik do obsługi podstawowych układów grzewczych współpracujących z kominkami z płaszczem wodnym, zapewniający możliwość automatycznej obsługi 2-óch pomp obiegowych CO na podstawie jednego pomiaru temperatury wody. Nie zapewnia regulacji dopływu powietrza do paleniska – brak możliwości obsługi przepustnicy.

RT08K KOMINEK PLUS - Sterownik do obsługi układów grzewczych zasilanych z kominka z płaszczem wodnym, zapewniający możliwość automatycznej obsługi pracy dwóch pomp obiegowych CO, oraz pompy ładującej układ CWU. Posiada trzy czujniki temp. wody – 1 czujnik zasadniczy do pomiaru w płaszczu wodnym kominka oraz 2 czujniki do układu CWU. Nie zapewnia regulacji dopływu powietrza do paleniska – brak możliwości obsługi przepustnicy.
 


 

 Aktualne ceny i dostępność prosimy sprawdzać w sklepie internetowym! lub pytać e-mailem

kodpomy charakterystyka  - zakres
REG-RT03B2xCO Regulator temperatury do kominków płaszczowych
REG-RT08K2xCO, CWU Regulator temperatury do kominków płaszczowych
.

Sterowniki kotłów na paliwa stałe

RT01B ANIA - Sterownik przystosowanym do obsługi kotłów zasypowych centralnego ogrzewania na paliwa stałe w zakresie stabilizacji pracy kotła na podstawie pomiaru temperatury wody.

RT02B ANETA - Sterownik przystosowanym do obsługi kotłów zasypowych centralnego ogrzewania na paliwa stałe w zakresie stabilizacji pracy kotła na podstawie pomiaru temperatury wody.

RT04B ADAŚ - Sterownik przystosowany do obsługi kotłów zasypowych na paliwa stałe w zakresie stabilizacji pracy kotła na podstawie pomiaru temperatury wody.
Sterownik kotła RT-04 B ADAŚ steruje instalacją centralnego ogrzewania z kotłem na paliwo stałe, w którym przez płynne sterowanie wydajnością dmuchawy stabilizowana jest temperatura kotła na zadanym przez użytkownika poziomie. Dodatkowo kontrolowana jest praca pompy obiegowej CO. Zaletą sterownika kotła RT-04 B ADAŚ jest bardzo czytelny i intuicyjny panel sterowania.
 

Instrukcja obsługi RT01B:  RT02B:   RT04B

 Aktualne ceny i dostępność prosimy sprawdzać w sklepie internetowym! lub pytać e-mailem

kodkanałycharakterystyka  - zakres
REG-RT01BCO, CWU Sterownik do kotłów zasypowych  [pompy CO i CWU]
REG-RT02B CO, CWU, timer Sterownik do kotłów zasypowych - dodatkowo timer
REG-RT04BCO, CWU, Sterownik do kotłów zasypowych  [pompy CO i CWU, dmuchawa]
.

Sterowniki kotłów na paliwa stałe

RT09PID - Sterownik przystosowany do obsługi kotłów automatycznych na paliwa stałe wyposażonych w retortowy (ślimakowy) podajnik paliwa, w którym przez zmianę cykli podawania paliwa oraz płynną regulację dmuchawy, zmienia się temperatura kotła. Zaawansowany algorytm pracy umożliwia pracę z automatyczną modulacją mocy kotła - wytwarzana jest taka ilość ciepła, na jaką jest zapotrzebowanie.

RT09A Sterownik przystosowany do obsługi kotłów automatycznych na paliwa stałe wyposażonych w retortowy (ślimakowy) podajnik paliwa, w którym przez zmianę cykli podawania paliwa oraz płynną regulację dmuchawy, zmienia się temperatura kotła. Zaawansowany algorytm pracy umożliwia pracę z automatyczną modulacją mocy kotła - wytwarzana jest taka ilość ciepła, na jaką jest zapotrzebowanie. Dzięki temu proces spalania jest równomierny (nie ma gwałtownych zmian temperatury w komorze spalania i kominie), bardziej efektywny i gwarantujący dłuższą żywotność instalacji grzewczej.
 

 Aktualne ceny i dostępność prosimy sprawdzać w sklepie internetowym! lub pytać e-mailem

kodkanałycharakterystyka  - zakres
REG-RT09PID2 kanałySterownik kotłów z podajnikiem
REG-RT09A 2 kanały Sterownik kotłów z podajnikiem + panel
.

Sterowniki do systemów solarnych

RT08 SOLAR DUO - Sterownik do systemów solarnych zapewniający obsługę zaworów i pompy ładującej zasobnik lub bufor CWU. Pozwala na automatyczną obsługę dwóch zaworów i jednej pompy ładującej CWU. Posiada trzy czujniki temperatury: 2 do pomiaru temperatury glikolu w kolektorach słonecznych i jeden do pomiaru wody w buforze lub zasobniku CWU.

RT08 SOLAR T - Sterownik do systemów solarnych zapewniający obsługę instalacji grzewczej składającej się z kolektorów słonecznych i kominka z płaszczem wodnym ( bez regulacji dopływu powietrza). Daje możliwość obsługi trzech pomp: pompy ładującej zasobnik bądź bufor CWU z kolektorów słonecznych, pompy ładującej zasobnik bądź bufor CWU z kominka i pompy obiegowej zasilającej grzejniki z kominka. Posiada trzy czujniki temperatury: 1 do pomiaru temperatury glikolu i dwa do pomiaru wody - w kominku i zasobniku lub buforze CWU.

RT08 SOLAR TH - Sterownik do systemów solarnych zapewniający obsługę dwóch pomp: pompy ładującej bufor z kolektorów słonecznych, oraz pompy ładującej zasobnik CWU z bufora. Posiada trzy czujniki temperatury: 1 do pomiaru temperatury glikolu i dwa do pomiaru wody w buforze ( w dwóch warstwach bufora ). Dodatkowo pozwala na obsługę grzałki elektrycznej wspomagającej dogrzanie bufora, oraz zegar z termostatem strefowym, który pozwala na zachowanie określonego komfortu termicznego w różnych strefach cyklu dobowego.

RT08 SOLAR TL - Najprostszy sterownik do obsługi kolektora słonecznego przekazującego ciepło do BUFORA. Pozwala na obsługę jednej pompy kolektora. Posiada dwa czujniki temperatury do pomiaru glikolu i ciepłej wody w buforze.

 

 Aktualne ceny i dostępność prosimy sprawdzać w sklepie internetowym! lub pytać e-mailem

kod pompy charakterystyka, zakres
RT08 SOLAR DUO 1 pompa Sterownik do systemów solarnych
RT08 SOLAR T 3 pompy Sterownik do systemów solarnych
RT08 SOLAR TH 2 pompy Sterownik do systemów solarnych
RT08 SOLAR TL 1 pompa Sterownik do systemów solarnych
..