CZARNA LISTA

Aby szybko sprawdzić czy jesteś na tej liście możesz użyć wyszukiwarki.

Wpisz nazwisko lub nazwę firmy i naciśnij przycisk "szukaj"

  

CZARNA LISTA

Czarna lista firm, które nie zapłaciły za otrzymany towar - toczy się wobec nich postępowanie sądowe:
ADMIT TECHNOLOGIE         41-600 Świętochłowice, ul. Rzeczna 1   NIP: 627-227-27-21
KIELAR LESZEK Produkcja, Handel, Usługi         26-110 Skarżysko Kamienna, ul. Grabowa 7   NIP: 663-120-92-67
KZA  CENTRAL  Sp. z o.o.         31-301 Kraków  ul. Chełmońskiego 11   NIP: 945-19-16-680
CENTRAL ELEKTRO  Andrzej Więzik       31-301 Kraków  ul. Chełmońskiego 11-11A   NIP: 677-000-81-30
ASONIK Jerzy Błaszczyk       61-013 Poznań  ul.Rzeczna 18   NIP: 782-101-90-56

     lub

61-677 Poznań ul. Wichrowe Wzgórze 118 NIP: 782-101-90-56
.
Czarna lista :
Z prawdziwą przykrością publikujemy poniżej "czarną listę" osób, które zamawiają towary i nie odbierają paczek. Oczywiście dane dotyczące tych osób zostały wprowadzone do komputera i bez wyjaśnienia przyczyn zwrotu paczki żadne następne zamówienie nie będzie zrealizowane. Sądzę także, że zainteresują się tą listą inne firmy wysyłkowe. Oczywiście po przesłaniu do nas kosztów niepotrzebnej przesyłki (10 zł) natychmiast "zdejmujemy" nazwisko z listy.
.
ADAMSKI  Zbigniew KIELCE
ADAMUS  Michał JEDLINA ZDRÓJ
ADOLF GDANSK
AGACZEWSKI PRZASNYSZ
ANDRES  Adam RUDNIK
ANDRZEJEWSKI OSTROW MAZOWIECKI
ANTOLAK  Tadeusz  RAWICZ
APEX F.H.U.  S.C.  PRZEMYŚL
BACHORSKI  Janusz TORUŃ
BARANOWSKI  Ryszard BOLESŁAWIEC
BARSKI  Grzegorz WARSZAWA
BARTOSIK  Sebastian WARSZAWA
BĄCZYK   Tomasz WOLSZTYN
BENERT  Rajmund CHRZĄSTOWICE
BIENIEK  Robert CHRZANÓW
BIÓRKA MALOMICE
BŁASZCZYK PUZDRY
BĄK  Piotr TARNOBRZEG
BOGDANOWICZ  Łukasz PIŁA
BOCHYŃSKI  Maciej LUBLIN
BOREK  Waldemar NOWY SĄCZ
BORKOWSKI  Bogdan WROCŁAW
BORZYŃSKI  J. WARSZAWA
BRACKI  Adam CIESZYN
BRAUN  Tomasz MIKOŁÓW
BROJAN  Karen GÓROWO IŁAWIECKIE
BRYGAŁA  Robert KOSZALIN
BUCZAK WALBRZYCH
BUCZKOWSKA  Celina NOWY  SĄCZ
BUKOWSKI   Marcin TRZEBIATÓW
BUTKIEWICZ M. TRZEBIATÓW
CEPKA  Andrzej KÓRNIK
CHODZYŃSKI  Grzegorz KORYTNICA
CHUDZIK  E. OZORKÓW
CHYLIŃSKI  Jacek SZCZECIN
CIARA Andrzej BYDGOSZCZ
CICHIEWICZ GARDEJE
CISZEWSKI  Artur ZAWIERCIE
COR  Krzysztof BOLESŁAWIEC
CZAIŃSKI  Robert SZCZECIN
CZAJKOWSKI  Marian ŚWIĘTOCHŁOWICE
DANAT   Artur JĘDRZEJÓW
DĄBEK   Robert CHOSZCZNO
DĘBIŃSKI IŁAWA
DĘBSKI   Artur CZĘSTOCHOWA
DOBRZYŃSKI  Olgierd WARSZAWA
DOROBEK  Jarosław MISZEWO MUROWANE
DOROSZ  Robert ŚWINOUJŚCIE
DRZEWIECKI MORĄG
DUBIEL  Łukasz CHRZANÓW
DUDEK  Jerzy WARSZAWA
DUK  Bartosz Koszalin
DZIEDZIC  Adam ŁÓDŹ
ELADD  Z.U.E. KUTNO
EL-TRONIK  W.Strzelecki MIĘDZYZDROJE
FIJAŁKOWSKI   Jacek ELBLĄG
FLERNIK TOPOLE
FLISAK Marek SKAWINA
FUH ZATARA KRAKOW
GAJEWSKA  Katarzyna WAŁBRZYCH
GAŁKA A. Elektromex LUBLIN
GAWĘDZKI  Dawid JAWORZNO
GŁADKOWSKI A.  VOLTEX RACIBÓRZ
GOCŁOWSKI  K. WYSOKIE  MAZ.
GODLEWSKI KUTY
GONET  Paweł KROSNO
GOTYCZ  Wiktor POZNAŃ
GÓRKA  M. RADOM
GÓRSKI  K. SZEMUD
GRABANO CZĘSTOCHOWA
GRABOWSKI ROBERT ŁODZ
GRADOWSKI Krzysztof WARSZAWA
GREŃ  Włodzimierz ZWARDOŃ
GRODZKI TORUŃ
GROMEK  Z. SZERNA
GRONKOWSKI  Jarosław WŁOCŁAWEK
GRZEGOREK  Jarosław BYDGOSZCZ
GRZELCZAK  Adam  !!!!! BOGUSZÓW GORCE
GRUCA Tomasz GDYNIA
GRUSZCZYŃSKI  Karol SZCZECIN
GRZYMKOWSKI  Jacek CHORZÓW
HERNACKI  Karol KRZEPICE
HŁADUNIUK  Mirosław PŁOCK
HORST  Piotr BYDGOSZCZ
ICS CONTROL SYSTEM KATOWICE
IGNASIAK BYDGOSZCZ
JAGODZIŃSKI  Piotr GDAŃSK
JANCZYŃSKI  Dariusz WARSZAWA
JANKOWSKI  Marek BESTWINKA
JASKULSKI Wojciech  !!!! SZCZECIN
JURKOWSKI CZRZANÓW
JUŹWIK  Marcin KRAKÓW
KACPRZEK GDAŃSK
KACZMAREK WOLSZTYN
KALENKIEWICZ  Jacek ŻMIGRÓD
KALOTA M. KOSTRZYN
KAMIL Zakład Drzewny ŁAWSZOWA
KAMIŃSKI  Marcin ŁÓDŹ
KANIK BIELSKO BIALA
KARLIKOWSKI   Sławomir SKOCZÓW
KAROLCZUK PROSERWIS BIAŁYSTOK
KASZEWCZUK  Dariusz TRZEBNICA
KAŹMIERCZAK  Adam SIERADZ
KAWECKI  Wojciech CZĘSTOCHOWA
KEDZIERSKI  Dariusz ŁÓDŹ
KLIMCZYK KOLOBRZEG
KLIMEK CHORZÓW
KŁOSEK  M. ZAWIERCIE
KOGUT  Jan GDYNIA
KOLASZEWSKI  Łukasz  !!! WARSZAWA
KONIECZKA PRZEMYSŁAW GDYNIA
KONOPKA  Tomasz SANOK
KOPCIŃSKI MINSK MAZOWIECKI
KOPYTKO  Bartosz Tarnowskie Góry
KOPYTKO  Dariusz Stalowa Wola
KORBA  Sławek WARSZAWA
KORCZ WLODZIMIERZ JAWORZNO
KOŚNY  Grzegorz SIEDLCE
KOTECKI KRAKOW
KOWALEWSKI  Mariusz SUWAŁKI
KOWALSKI  Piotr RADOMSKO
KOZA  Krzysztof WAŁBRZYCH
KOZAK  Janusz ŚWIDNIK
KRASICKI SŁUPSK
KRAŚKA  Tomasz BYDGOSZCZ
KRAWCZYK ŻARKI
KRAWCZYK  Adam CIECHANÓW
KRĘŻAŁOWSKI  L. WARSZAWA
KRZYCHOWSKI  Dariusz STRZEGOM
KRZYSZKOWSKI  N. MIELEC
KUJAWSKI  Krzysztof ŁÓDŹ
KUKLA   Marcin  !!! ROPCZYCE
KULAWINEK BRZEG
KUPLA JANOW LUB.
LAL  Robert ZAMOŚĆ
LAMPKA KRAKÓW
LANG BEŁCHATÓW
LASKOWSKI OSTROW MAZOWIECKI
LEWANDOWSKI TORUN
LEWANDOWSKI ŁÓDŹ
LEWANDOWSKI  Adam RADZYMIN
LIPSKI  Dariusz LUBARTÓW
LUBOSZ  Łukasz KATOWICE
ŁAGODA KROSNOSIELEC
ŁAGODZIŃSKI  Łukasz SZCZECIN
ŁASZCZYK BIELSKO BIALA
ŁAWRYNOWICZ GLIWICE
ŁOSIEWICZ  Mirosław !! WARSZAWA
ŁUCZKA ZNIN
ŁUKASIK  Paweł SZCZECIN
ŁUKASZCZYK SLUPSK
MACUDA  Roman CHRONET KRAKÓW
MAJEWSKI  Maciej SZCZECIN
MAJGIER  Marcin PRZEMYŚL
MAŁEK  Wiesław TORUŃ
MANTUZ Jakub SKARŻYSKO KAM.
MARCZAK  Teresa SOKÓŁKA
MARZĘCKI  Marek !!! KOSZALIN
MATUSIAK  Michał OSTROŁĘKA
MATUSZEK Arkadiusz CIESZYN
MAZUR  A. ZAMOŚĆ
MICHARSKI WALCZ
MICHNO OLSZTYN
MIEDLARZ  Zbigniew ELZBIG GDYNIA
MIELCZAREK JACEK CZESTOCHOWA
MIELCZAREK JERZY BYTOM
MIODUSZYŃSKI  Tomasz BIAŁYSTOK
MŁYNEK  Mateusz GRABÓW  n/Prosną
MOTYL SZPROTAWA
MUSZYŃSKI  Witold GLIWICE
MYCEK  A. WARSZAWA
NAPORA  K. PUŁAWY
NASTAŁY  Roman GRUDZIĄDZ
NIEBIESZCZAŃSKI  Michał MYSZKÓW
NIEDBAŁA MIELEC
NOWACKI  Cezary ZGORZELEC
NOWAK  Krzysztof STRZELCE OPOLSKIE
NOWAK  Rafał MYSZKÓW
OLEKSIŃSKI  Witold ŁÓDŹ
OLESIK KATOWICE
OLSZOWY  Tomasz LEGNICA
ORAWSKI WROCŁAW
ORCZYK  Marcin DĄBROWA GÓRNICZA
ORGANIAK  Robetr GRYFICE
ORZECHOWSKI  Jan MIŁKOWICE
OSIPOWSKI KATOWICE
OSYPIUK   Maciej LUBLIN
PACZYŃSKI GNIEZNO
PAŁCZYŃSKI B. Elektronik Servis GÓRA
PAŁCZYŃSKI  J. Teleradiomechanika GLIWICE
PANCZYSZYN   K. PAWŁOWICZKI
PARAFINIUK   Zbigniew PRUSZCZ GDAŃSKI
PARFENIUK   Eudeniusz HAJNÓWKA
PASCHKE  Andrzej SZCZECIN
PATLA  Henryk LIPINKI
PAWLIK  Sergiusz ŚWINOUJŚCIE
PEŁKA TOMASZÓW MAZ.
PERSKI DARIUSZ DRUGNIA
PERSKI DARIUSZ WROCŁAW
PERZ  Piotr KŁODZKO
PIEKACZ   Cezary WARSZAWA
PIEKUT SZCZECIN
PIEPIORA  Łukasz ŁOBEZ
PIETRASZKO  Sebastian KOSTRZYN n/Odrą
PIOTROWSKI  Sylwester PIOTRKÓW TRYB.
PLAGA  Robert !!! DUSZNIKI  ZDRÓJ
PODLEJSKI  Michał WRCŁAW
POLAKOWSKI  Dariusz SUWAŁKI
POŁAWSKI  Krzysztof OTWOCK
POLITECHNICS PPHU Elektroniki JAWORZNO
PONIATOWSKI WŁOCLAWEK
POKRZYWICKI  Krzysztof WARSZAWA
PROKOM  FHU SIEDLCE
PRUCNAL  Marek KRACZKOWA
PRZYBOROWSKI KWIDZYN
PRZYBYLSKI  Paweł ŁÓDŹ
PRZYBYŁOWSKI MRAGOWO
PRZYSOWA KOSZALIN
PUDLIK SEDLINKI
REITER  Łukasz GDYNIA
RESZUTA  Grzegorz BIELSKO BIAŁA
ROBAK TOMASZÓW MAZ.
ROGIEWICZ ANDRZEJ BYDGOSZCZ
ROZMIAREK  Leszek POZNAŃ
RTV Serwis GOLENIÓW
RUCIŃSKI WARSZAWA
RUEBENBAUER GŁOGÓW
RUTKOWSKI EŁK
RYSZKA WODZISLAW SL.
SACHAR A. SLAWNO
SADOWSKI OLKUSZ
SADOWSKI WARSZAWA
SARAMA  Ryszard MIELEC
SENKOWSKI  W. KROSNO ODRZANSKIE
SERVIS PHU Sylwia LUBLIN
SERVIS RTV PIECHOWICE
SIEBERT  Jarosław POZNAŃ
SKINDER LUBICZ
ŚLIMAK  Jarosław PRZEMYŚL
SKWIERAWSKI  Damian BYDGOSZCZ
SOBOLEWSKI  R. GDAŃSK
SOKALIA  Aleksander WODZISŁAW  ŚL.
SOSNOWSKI WROCŁAW
SPASOWSKI  Robert OLSZTYN
SROKA DĘBICA
STACHOWIAK  Marek WROCŁAW
STANEK  Sebastian BIELSKO BIAŁA
STARUCHMANN Jarosław POZNAŃ
STASIAK DĘBICA
STASIAK  Mariusz KOŚCIELISKO
STEFANEK  Krzysztof GLIWICE
STĘPNIAK  Paweł KĘDZIERZYN-KOŹLE
STĘPNIEWSKI  Klaudiusz  !!! ŚWINIOUJŚCIE
STOKŁOSA JAWISZOWICE
STRAMA  Wojciech   !!! KONIÓWKA
SUCHECKI BIELAWA
SYCHOWIEC PIECHOWICE
SZAŁYGO BYDGOSZCZ
SZCZECH SZCZECIN
SZCZOTKOWSKI  Dariusz CHEŁM
SZERWIŃSKI  Piotr OLSZTYN
SZMATOŁA   Sebastian !!!! KATOWICE
SZTANDO  Joanna JELENIA GÓRA
SZTUCZKA TORUŃ
SZYREJ GOLENIÓW
ŚCIESZKA  Jakub SUCHA BESKIDZKA
ŚLIMAK  Mariusz RZESZÓW
TABOR  Z. KATOWCE
TARASIUK  Marta WARSZAWA
TEL-NET GÓRNY  Z. ŚRODA WLK.
TOMALA  Krzysztof SIERADZ
TRYBUŚ  Krzysztof POZNAŃ
TURZYŃSKI SEBASTIAN KOŚCIERZYNA
UNIMAX WŁOCLAWEK
URBANEK MYSŁOWICE
WASILEW  Michał GDAŃSK
WAJEROWSKI  Jarosław OSTRZESZÓW
WALĘCKI  Waldemar !! GOLENIÓW
WALICHNOWSKI  Daniel KOŁO
WALKOWIAK TRZEMESZNO
WANNOT OPOLE
WARDECKI BIAŁYSTOK
WASILUK  Krzysztof BIAŁYSTOK
WAŚNIEWSKI  Arkadiusz BARWICE
WAWRZYN WOLOW
WERNER GDAŃSK
WIĄCEK ŚWIDNICA
WIEJAK  Piotr WARSZAWA
WIDYŃSKA  Leokadia OSTRÓW  WLK.
WIKTOROWICZ  Krzysztof KATOWICE
WIŚLICKI WARSZAWA
WIŚNIEWSKI  Andrzej WAŁBRZYCH
WIŚNIEWSKI  Dawid OKONEK
WIŚNIEWSKI  Piotr MIŃSK MAZOWIECKI
WIŚNIEWSKI  Przemysław GLIWICE
WŁODARCZYK  Bogusław !!! ŁÓDŹ
WOJAS   ZPH NOWY  TARG
WOJCIECHOWSKI GDAŃSK
WOJTASZEK JACEK WROCŁAW
WOŹNIAK  Bogusław LÓDŹ
WÓJCIK  Lesław CICHOWSZCZYZNA
WRONA SŁUBICE
WYTWER BIAŁYSTOK
WYWIAŁ PAWEL KAZIMIERZA WLK.
ZAJĄC RZESZOW
ZAJKOWSKI  Dariusz JUCHNOWIEC
ZAKRZEWSKI TOMASZ PUŁTUSK
ZALESKI PRUSZKÓW
ZIARKO ŁÓDZ
ZIENKIEWICZ BIAŁOGARD
ZIORA SOSNOWIEC
ZIMOSZ  Marcin SĘDZISZÓW
ZUBOWIEŻ   Wojciech SOPOT
ŻUK  BIAŁA PODLASKA
ŻUREK BOCHNIA
ŻYCZYŃSKI  Krzysztof  !! ŁÓDŹ