zapraszamy do sklepu internetowego

Kasowniki EPROM'ów

wejście do sklepu internetowego

Symbol Nazwa

Cena [zł]

ELE-KASOWNIK Kasownik EPROM'ów

522,00

ELE-LAMPA UV Zapasowa lampa do kasownika ELE

219,50

ZS12/0.5 Zasilacz 12V 500mA 

29,46

.

Ultrafioletowy kasownik pamięci typu EPROM z regulacją czasu, przeznaczony do zastosowań profesjonalnych i amatorskich. Przystosowany jest do kasowania układów w dowolnych typach obudów. Dzięki małym rozmiarom może być wykorzystywany nie tylko jako stacjonarne urządzenie laboratoryjne, ale również jako przenośny sprzęt serwisowy. Kasownik sprzedawany jest bez zasilacza.

wymiary: 155 x 75 x 42 mm;
obszar roboczy: 85 x 15 mm;
długość fali: 253,7 nm;
timer: 5 - 25 minut;
moc: 4W;
zasilanie: 12V/500mA
.

(1kB)
(1kB)

(1kB)
(1kB)
.
.
.
Symbol Nazwa

Cena [zł]

ELE-CHIPRASE Kasownik EPROM'ów  CHIPRASE

939,00

ELE-UV-CHIP Zapasowa lampa do kasownika   CHIPRASE

295,00

.

Lekki kasownik EPROM'ów z elektronicznym timerem wykonany z mocnego plastiku, z miejscem na 16 sztuk układów 32 nóżkowych w dwóch przegródkach. Dostarczany jest z zasilaczem sieciowym i instrukcja w języku angielskim.

wymiary: 217 x 78 x 85 mm;
masa: 660g;
lampa UV: 4W długość 6";
timer: 10 - 60 minut;
moc: 4W;
zasilanie: zasilacz 9V/600mA - wchodzi w skład kompletu
.

(1kB)
(1kB)

(1kB)
(1kB)
.
.
.
Symbol Nazwa

Cena [zł]

AMNESIA Kasownik EPROM'ów  AMNESIA

435,00

ELE-UV-AMNESIA Zapasowa lampa do   AMNESII

126,00

.

AMNESIA to ultrafioletowy kasownik pamięci typu EPROM, przeznaczony do zastosowań profesjonalnych i amatorskich. Przystosowany jest do kasowania układów w dowolnych typach obudów. Umożliwia jednoczesne kasowanie 5 typowych układów w obudowach DIP. Dzięki sterowaniu mikroprocesorowemu ma możliwość dokładnego ustawiania czasu na 8 pozycyjnym mikroprzełączniku stosownie do wymagań producentów i stopnia zużycia układów. Dostępny jest zakres od 2 do 30 minut z rozdzielczością 2 minut. Zapewnia optymalne warunki i parametry pracy. Długość fali promieniowania ultrafioletowego jest zgodna z zaleceniami producentów układów. Zastosowano źródło światła o zredukowanej emisji cieplnej, dzięki czemu nie występuje zjawisko przegrzewania układów. Zapewnia to maksymalny żywot kasowanym układom. 

wymiary: 75 x 45 x 160 mm np.: dla 5 układów DIP 600 mils;
zasilanie: zasilacz kalkulatorowy 12 V/DC dostarczany w komplecie
.

(1kB)
(1kB)

(1kB)
(1kB)
.
.
.
AMNESIA jest urządzeniem bezpiecznym. Zamknięta, aluminiowa obudowa uniemożliwia wydostawanie się szkodliwego promieniowania ultrafioletowego na zewnątrz. Otworzenie szuflady z układami w trakcie trwania operacji samoczynnie wyłącza zasilanie, a więc i źródło promieniowania. Wszystkie elementy elektroniczne są osłonięte w sposób uniemożliwiający przypadkowe zwarcie lub kontakt z wysokim napięciem. Na zewnątrz obudowy umieszczono dodatkowy przycisk uziemiający. Ograniczona jest emisja elektromagnetyczna. Amnesia to urządzenie proste i wygodne w obsłudze. Sygnalizuje zieloną diodą gotowość urządzenia do pracy - podłączenie zasilania i zamknięcie szuflady z układami. Po zainicjowaniu operacji kasowania klawiszem monostabilnym sygnalizuje diodą czerwoną okres jej trwania. Po odmierzeniu czasu ustawionego przez użytkownika na mikroprzełączniku, operacja kończy się automatycznie, a fakt ten jest sygnalizowany przerywanym sygnałem dźwiękowym. Dzięki małym rozmiarom może być wykorzystywana nie tylko jako stacjonarne urządzenie laboratoryjne, ale również jako przenośny sprzęt serwisowy.
.
Symbol Nazwa

Cena [zł]

ELE-ELNEC Kasownik EPROM'ów  ELNEC

609,00

ELE-UV-ELNEC Zapasowa lampa do   kasownika ELNEC

222,00

.

Kasownik do wszystkich typów EPROM. Miejsce dla 5 sztuk, 40-nóżkowych układów. Regulowany timer.

 
Dane techniczne
  Pojemność: 5 szt. 40-nóżkowych DIL
  Timer: 7, 15 i 30 minut
  Lampa UF: 4 W (długość 6")
  Zasilanie: Zasilacz sieciowy
  Wymiary: Dł158×Sz69×W37 mm
  Masa: 230 g

Dostarczany z zasilaczem sieciowym. Instrukcja w jęz. angielskim.

 
.

(1kB)
(1kB)

 

(1kB)
(1kB)
.
.
.
zapraszamy do sklepu internetowego

Wszystkie ceny zawierają VAT

.