zapraszamy do sklepu internetowego

Aktywne Rozdzielacze WIDEO

wejście do sklepu internetowego

(1kB)
(1kB)

 

(1kB)
(1kB)

symbol

opis

 
AV-R1x2 Aktywny Rozdzielacz Video: 1 wejście BNC - 2 wyjścia BNC  
AV-R1x4 Aktywny Rozdzielacz Video: 1 wejście BNC - 4 wyjścia BNC  
AV-R2x4 Aktywny Rozdzielacz Video: 2 wejście BNC - 4 wyjścia BNC  
ZS12/0.25 Zasilacz stabilizowany 12V  250 mA [2.1/5.5]  
.

- Rozgałęźnik AV-R1x2 przeznaczony jest do współpracy z kamerami telewizji przemysłowej. Umożliwia on podłączenie do jednej kamery lub magnetowidu 2 monitorów bez straty jakości obrazu.
- Rozgałęźnik AV-R1x4 przeznaczony jest do współpracy z kamerami telewizji przemysłowej. Umożliwia on podłączenie do jednej kamery lub magnetowidu 4 monitorów bez straty jakości obrazu. Urządzenie jest przystosowane do pracy ciągłej, w pomieszczeniach zamkniętych. Nie ma znaczenia, czy do przełącznika podłączamy kamery czarno-białe, czy kolorowe, nie ma także znaczenia w jakim pracują standardzie. Rozgałęźnik można łatwo przymocować do ściany. Urządzenie posiada diodę LED informującą o napięciu zasilania
- Rozgałęźnik AV-R2x4 przeznaczony jest do współpracy z kamerami telewizji przemysłowej. Umożliwia on podłączenie do dwóch kamer lub magnetowidów po 2 monitory bez straty jakości obrazu. Urządzenie jest przystosowane do pracy ciągłej, w pomieszczeniach zamkniętych. Nie ma znaczenia, czy do przełącznika podłączamy kamery czarno-białe, czy kolorowe, nie ma także znaczenia w jakim pracują standardzie. Rozgałęźnik można łatwo przymocować do ściany. Urządzenie posiada diodę LED informującą o napięciu zasilania.

Pełna oferta, aktualne ceny i dostępność w sklepie internetowym!
o szczegóły prosimy pytać e-mailem

.
(1kB)
(1kB)

 

 

(1kB)
(1kB)

symbol

opis

 
AV-R8x16 Aktywny Rozdzielacz Video: 8 wejść BNC - 16 wyjść BNC  
AV-R4x8 Aktywny Rozdzielacz Video: 4 wejścia BNC - 8 wyjść BNC  
ZS12/0.25 Zasilacz stabilizowany 12V  250 mA [2.1/5.5]  
.

- Rozgałęźnik video AV-R8x16 umożliwia rozdzielenie sygnału z ośmiu wejść do szesnastu wyjść w konfiguracji ustalonej przez użytkownika. AV-R8x16 domyślnie ustawiony jest jako osiem niezależnych rozgałęźników video 1x2 . Bardzo łatwo można go przeprogramować za pomocą zworek znajdujących się na przednim panelu. Dostępne są 22 kombinacje. Przykładowe rozwiązania podane są w dokumentacji. Zworki pionowe uaktywniają poszczególne wejścia, natomiast zworki poziome łączą ze sobą wyjścia. Wejście 1 nie posiada zworki, ponieważ zawsze jest aktywne. Urządzenie jest przystosowane do pracy ciągłej, w pomieszczeniach zamkniętych. AV-R8x16 współpracuje z dowolnymi kamerami CCTV. Urządzenie posiada diodę LED informującą o napięciu zasilania. Rozgałęźniki video można łączyć szeregowo.
- Rozgałęźnik AV-R4x8 przeznaczony jest do współpracy z kamerami telewizji przemysłowej. Umożliwia on rozdzielenie sygnałów video z czterech źródeł bez straty jakości sygnału. Urządzenie jest przeznaczone do pracy ciągłej, w pomieszczeniach zamkniętych. Nie ma znaczenia czy do rozgałęźnika podłączamy kamery czarno - białe czy kolorowe. Nie ma też znaczenia w jakim pracują standardzie. Rozgałęźnik można przymocować do ściany przy pomocy dwóch dołączonych uchwytów.

Pełna oferta, aktualne ceny i dostępność w sklepie internetowym!
o szczegóły prosimy pytać e-mailem

.
zapraszamy do sklepu internetowego

wejście do sklepu internetowego

Wszystkie ceny zawierają VAT

.